Başboğa

Alüminyum Çadırlar


Başboğa Alüminyum Çadırları, başta organizasyon olmak üzere; fuar,festival, konser, düğün, kokteyl ve spor müsabakaları gibi bir çok etkinlikte geçici yapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu çadır sistemlerinin müşterilerimizin talebine göre askeri, depolama ve showroom gibi amaçlar için kalıcı yapılar olarak kullanımı da mümkündür.

Kanallı profil sistemine dayalı modüler yapısı sayesinde genişleyebilme özelliğine sahip olan alüminyum çadırların boyutları kullanıcının ihtiyacına göre mevcut yapı üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan rahatlıkla uzatılıp kısaltılabilir. Kolon- kiriş sisteminin bulunmayışı iç mekanda geniş ve kesintisiz bir kullanım alanı sağlar. Alüminyum çadırlar her türlü zemine uygulanabilir ve minumum sürede minumum iş gücüyle kurulup sökülen alüminyum iskeletin özgün ağırlığı hafif olmasına rağmen mukavemeti yüksektir. Depolandığında az yer kaplayan alüminyum çadırların nakliyesi de oldukça pratiktir.

Başboğa Alüminyum Çadırları, ihtiyaca göre farklı şekillerde, boyut ve stillerde 3m ile 60m genişlik aralığında, bilgisayar destekli tasarımlarla projelendirilip CNC teknolojisi ile üretilmektedir. Profillerin işlevini kusursuz olarak yerine getirmesi için son rötuşlar el işçiliği ile gerçekleştirilmektedir.

Alüminyum profillere uygulanan eloksal (anodize) işlemi profilin boya, koruma ve bakım ihtiyacını tamamen ortadan kaldırmaktadır. İskelet, kullanım ömrü boyunca korozyona uğramadan canlı, parlak ve temiz kalır. Alüminyum malzeme çevre dostudur ve geri dönüşümü herhangi bir değer kaybına uğramadan %100 oranındadır.

Alman DIN code 4112’ ye uygun olarak üretilen Başboğa Alüminyum Çadırları ağır hava koşullarına dayanıklıdır. Başboğa Çadır A.Ş. Türkiye’de alüminyum çadır üretimini gerçekleştiren ilk ve tek yerli sermayeye sahip firma özelliğini taşımaktadır.