Başboğa

Hakkımızda


Yusuf Başboğa tarafından kurulan Başboğa Çadır ve Branda A.Ş. 1974 yılında İstanbul, Unkapanı’nda küçük bir işletme olarak faaliyete başladı. Firmamız bugün Kırklareli-Babaeski ve İstanbul-Kemerburgaz’da bulunan toplam 10.000 metrekare kapalı, 40.000 metrekare açık alana sahip fabrikalarında uluslararası standartlara uygun, yıllık 1.555.000 metre PVC Branda ve 625.000 metrekare çadır imalatıyla Türkiye’nin sektördeki öncü kurumlarından biridir.

Otuz yedi yıllık birikim ve deneyimizle teknoloji tabanlı, esnek, yaratıcı, müşteri ihtiyacı odaklı ürün çözümlerimizle yeni nesil üretime hız kesmeden devam etmekteyiz.

Mühendis ve mimarlardan oluşan tasarım ekibimizin müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikalarımızda uzman teknik ekip tarafından hayata geçirilmektedir.

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik kontrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Uluslararası standartlarda, kalite kontrolüne dayalı, satış sonrası teknik destek ve iki yıl garantili ürünlerimizle müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Firmamız dinamik ve yenilikçi alt yapısıyla her yıl uluslararası fuarlara katılarak hem Türkiye’yi hem de sektörü başarıyla temsil etmektedir. Finlandiya, Norveç, Bulgaristan, ABD, Almanya, Slovenya, Estonya, Kuveyt, Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan ihracat yaptığımız ülkelerin arasında yer almaktadır. Tüm yapılarımız International Building Code uyarınca tasarlanıp üretilmektedir.